close
Премиера
 

Зошто да се претплатиш?

Твоето омилено онлајн место за серии

Пробај седум дена бесплатно. Откажи кога сакаш.

ЗАПОЧНИ ПРОБЕН ПЕРИОД

Гледај ги сите сезони и сите епизоди.

HBO GO ти ги донесува сите сезони на хит серии и најдобар избор на филмови од сите жанрови. Уживај во повеќе од 6000 часови на хит серии, холивудски блокбастери и најубави цртани филмови со превод. Гледај кога ќе посакаш на твојот омилен уред.

Пробај 7 дена бесплатно.
Без договорна обврска.

Отсега, услугата HBO GO е достапна директно – пробај 7 дена бесплатно. Ако одлучиш дека тоа е услугата која ти треба, продолжи да ја користиш по цена од 5,99 евра месечно (приближно 368,00 денари во зависност од курсот) или откажи кога сакаш.

Зошто да одбереш HBO GO?

Повеќе од 6000 часа најдобри серии и филмови со превод. Хит серии, холивудски блокбастери и најубави цртани филмови. Сите епизоди на оригиналните HBO серии се достапни трајно.

Гледај на твојот омилен уред:

SMART TV
ТАБЛЕТ
МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН
APPLE TV
CHROMECAST
КОНЗОЛА
PC / MAC
 

Освен директно, на HBO GO и HBO можеш да се претплатиш и кај следните оператори:

MaxTV
Веб-страница: http://www.maxtv.mk
Е-пошта: 122@telekom.mk
Телефон: 122

Канали:
HBO, HBO HD, HBO2, HBO2 HD, HBO3, HBO3 HD, Cinemax, Cinemax HD, Cinemax2, Cinemax2 HD, HBO OD, HBO GO

Претплатете се
Total TV
Веб-страница: http://www.totaltv.tv
Телефон: 02 30 63 000

Канали:
HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD

Претплатете се
Telenet Kom
Веб-страница: http://www.telenet.com.mk
Е-пошта: info@telenet.com.mk
Телефон: 044 520 999

Канали:
HBO, HBO2

Претплатете се
Multimedia Network
Веб-страница: http://www.multimedia.net.mk
Е-пошта: info@multimedia.net.mk
Телефон: 042 215 119

Канали:
HBO, HBO2

Претплатете се
А1 Македонија ДООЕЛ Скопје
Веб-страница: http://www.a1.mk
Е-пошта: kontakt@a1.mk
Телефон: 077 1234

Канали:
HBO, HBO HD, HBO2, HBO2 HD, HBO3, HBO3 HD, HBO OD, HBO GO

Претплатете се
Почитуван посетител, оваа веб-страна користи колачиња со цел обезбедување на веб услуги и функционалности што не би можеле да бидат обезбедени без употреба на колачиња. Со посетувањето и користењето на оваа веб-страна Вие ја давате вашата согласност колачињата да бидат преземени на Вашиот пребарувач. Можете да дознаете повеќе за колачињата и да ги промените поставувањата за колачињата тука.

НЕ ГО ПРИКАЖУВАЈ ПОВЕЌЕ