close
Премиера
 
-101736_875_256 show_main_img_title_sdw

Кажи го нејзиното име:
Животот и смртта на Сандра Бленд SAY HER NAME: THE LIFE AND DEATH OF SANDRA BLAND

3.9 / 5 (155)
Почитуван посетител, оваа веб-страна користи колачиња со цел обезбедување на веб услуги и функционалности што не би можеле да бидат обезбедени без употреба на колачиња. Со посетувањето и користењето на оваа веб-страна Вие ја давате вашата согласност колачињата да бидат преземени на Вашиот пребарувач. Можете да дознаете повеќе за колачињата и да ги промените поставувањата за колачињата тука.

НЕ ГО ПРИКАЖУВАЈ ПОВЕЌЕ