close
Премиера
 
-105333_875_256 show_main_img_title_sdw

Вајс:
Паника:
Нераскажана приказна за финансиската криза во 2008 PANIC: THE UNTOLD STORY OF THE 2008 FINANCIAL CRISIS

4.4 / 5 (522)
Почитуван посетител, оваа веб-страна користи колачиња со цел обезбедување на веб услуги и функционалности што не би можеле да бидат обезбедени без употреба на колачиња. Со посетувањето и користењето на оваа веб-страна Вие ја давате вашата согласност колачињата да бидат преземени на Вашиот пребарувач. Можете да дознаете повеќе за колачињата и да ги промените поставувањата за колачињата тука.

НЕ ГО ПРИКАЖУВАЈ ПОВЕЌЕ