close
Премиера
 
40457_-_254

Излезе трејлерот за третата сезона на „Игра на тронови“

Гледајте ја премиерата на долго очекуваната трета сезона на „Игра на тронови“ на 1. април на „HBO“.

23-02-2013
Почитуван посетител, оваа веб-страна користи колачиња со цел обезбедување на веб услуги и функционалности што не би можеле да бидат обезбедени без употреба на колачиња. Со посетувањето и користењето на оваа веб-страна Вие ја давате вашата согласност колачињата да бидат преземени на Вашиот пребарувач. Можете да дознаете повеќе за колачињата и да ги промените поставувањата за колачињата тука.

НЕ ГО ПРИКАЖУВАЈ ПОВЕЌЕ