close
Премиера
 
45531_-_254
Извор: HBO

Трејлер за новата сезона на „Банши“

Погледнете го новиот трејлер за акционата драма „Банши“!

Во оваа акција чии креатори се Алан Бол („Вистинска крв“), Грег Јејтенс и Питер Макдиси, главната улога ја има Ентони Стар како Лукас Худ. Тој е поранешен затвореник кој го презема идентитетот на шерифот од Банши, Пенсилванија, и ги продолжува своите криминални активности додека го прогонуваат гангстерите што ги има предадено петнаесет години порано.

Во новата сезона ќе видиме транвестити, хакери, украински мафијаши, поранешен криминален бос кој е Амиш и многу секс сцени и сцени со насилство.

Погледнете го подолу трејлерот за втората сезона на „Банши“:

05-12-2013 | Извор: Indiewire
Почитуван посетител, оваа веб-страна користи колачиња со цел обезбедување на веб услуги и функционалности што не би можеле да бидат обезбедени без употреба на колачиња. Со посетувањето и користењето на оваа веб-страна Вие ја давате вашата согласност колачињата да бидат преземени на Вашиот пребарувач. Можете да дознаете повеќе за колачињата и да ги промените поставувањата за колачињата тука.

НЕ ГО ПРИКАЖУВАЈ ПОВЕЌЕ