close
Премиера
 
39660_-_254
Извор: HBO

Погледнете видео од снимањето на третата сезона на „Игра на тронови“

На одушевување на фановите, излезе уште едно видео од снимањето на новата сезона на серијата „Игра на тронови“.

Во ова видео можеме да погледенеме како ова ремек дело на Џорџ Р. Р. Мартин е пренесено на малите екрани:Третата сезона на серијата „Игра на тронови“ се враќа на „HBO“ оваа пролет.

18-01-2013 | Извор: HBO Watch
Почитуван посетител, оваа веб-страна користи колачиња со цел обезбедување на веб услуги и функционалности што не би можеле да бидат обезбедени без употреба на колачиња. Со посетувањето и користењето на оваа веб-страна Вие ја давате вашата согласност колачињата да бидат преземени на Вашиот пребарувач. Можете да дознаете повеќе за колачињата и да ги промените поставувањата за колачињата тука.

НЕ ГО ПРИКАЖУВАЈ ПОВЕЌЕ