close
Премиера
 
40140_-_254
Извор: HBO

Новото видео за „Игра на тронови“ ветува хаос

Останува уште месец и половина до премиерата на третата сезона на серијата „Игра на тронови“.

Деновиве се појави ново промо видео за третата сезона кое е полно со познати ликови и мистериозна нарација за она што не очекува во наредните 10 епизоди.

Во позадина може да се слушне гласот на Питер Балиш Малопрст, додека во исто време разни карактери од серијата се појавуваа и исчезнуваат.

Новото промо видео можете да го погледнете овде!

13-02-2013 | Извор: The Hollywood Reporter
Почитуван посетител, оваа веб-страна користи колачиња со цел обезбедување на веб услуги и функционалности што не би можеле да бидат обезбедени без употреба на колачиња. Со посетувањето и користењето на оваа веб-страна Вие ја давате вашата согласност колачињата да бидат преземени на Вашиот пребарувач. Можете да дознаете повеќе за колачињата и да ги промените поставувањата за колачињата тука.

НЕ ГО ПРИКАЖУВАЈ ПОВЕЌЕ