close
Премиера
 
31411_-_254

Излезе нов тизер за „Игра на тронови“ 2

Да го погледнеме новиот тизер додека ја чекаме втората сезона на оваа возбудлива драмска серија која се снимаше оваа есен и во Дубровник, Хрватска.

Новата сезона на „Игра на тронови“ започнува на 2-ри април, само еден ден по американската премиера.

30-01-2012
Почитуван посетител, оваа веб-страна користи колачиња со цел обезбедување на веб услуги и функционалности што не би можеле да бидат обезбедени без употреба на колачиња. Со посетувањето и користењето на оваа веб-страна Вие ја давате вашата согласност колачињата да бидат преземени на Вашиот пребарувач. Можете да дознаете повеќе за колачињата и да ги промените поставувањата за колачињата тука.

НЕ ГО ПРИКАЖУВАЈ ПОВЕЌЕ