close
Премиера
 
40724_-_254
Извор: HBO

Видео: Потсетник на случувањата од втората сезона на „Игра на тронови“

За да може полесно да ја следите новата сезона на „Игра на тронови“ која премиерно започнува да се емитува од 1-ви април, преку следното видео потсете се што се случуваше во претходната сезона.

Видеото содржи рекапитулација на претходните случувања во серијата. Во 14 минути ќе се подготвите за наредната сезона за која знаеме дека ќе биде понапната и повозбудлива.


14-03-2013 | Извор: Comingsoon.net
Почитуван посетител, оваа веб-страна користи колачиња со цел обезбедување на веб услуги и функционалности што не би можеле да бидат обезбедени без употреба на колачиња. Со посетувањето и користењето на оваа веб-страна Вие ја давате вашата согласност колачињата да бидат преземени на Вашиот пребарувач. Можете да дознаете повеќе за колачињата и да ги промените поставувањата за колачињата тука.

НЕ ГО ПРИКАЖУВАЈ ПОВЕЌЕ