close
Премиера
 
39142_-_254
Извор: HBO

Видео: Како се снимаше третата сезона на „Игра на тронови“?

Погледнете го првото видео за третата сезона на серијата „Игра на тронови“ кое содржи ексклузивни детали од зад кулисите.

За секоја сезона, „HBO“ објавува серија видеа со ексклузивни детали за процесот на снимање. Ист е случајот и со третата сезона на „Игра на тронови“.

Во продолжение можете да го погледнете првото од серијата видеа за новата сезона на оваа супер популарна серија.

21-12-2012 | Извор: HBO Watch
Почитуван посетител, оваа веб-страна користи колачиња со цел обезбедување на веб услуги и функционалности што не би можеле да бидат обезбедени без употреба на колачиња. Со посетувањето и користењето на оваа веб-страна Вие ја давате вашата согласност колачињата да бидат преземени на Вашиот пребарувач. Можете да дознаете повеќе за колачињата и да ги промените поставувањата за колачињата тука.

НЕ ГО ПРИКАЖУВАЈ ПОВЕЌЕ