За преглед на страницата, Ве молиме ротирајте го уредот во вертикална положба

најдобри hbo приказни

од 26. март

нов канал посветен на оригинална hbo продукција

HBO 3
Дознај повеќе

Најдобри серии. Најдобри филмови. Без реклами.
Ти знаеш кога е HBO.

image
image
logo The Sopranos
logo Six Feet Under
logo Band of Brothers
logo Entourage
logo True Detective
logo Silicon Valley
logo Rome
logo The Knick
logo Girls
logo Game of Thrones
logo Vinyl
logo Mission:Impossible
logo Mad Max
logo American Sniper
logo How to Train Your Dragon 2
logo Theory of Everything
logo Jupiter Ascending
logo Guardians of the Galaxy
logo Boyhood
logo Last Week Tonight with J. Oliver
logo Fantastic Four
logo Terminator Genisys
logo Spy
logo Book of Life
Распоред

HBO го унапредува искуството на гледање на телевизиските содржини и дефинира нови начини на забава.

Од 26. март уживајте со своите омилени премиери и врвни содржини на три тематски канали: HBO, HBO 2 и HBO 3. Забавувајте се со широк спектар на содржини: оригинални HBO драмски и хумористични серии, најнови блокбастери и филмови од сите жанрови, контроверзни документарци и спектуларни концерти.

HBO

HBO – Премиери на најнови блокбастери и серии

HBO останува главен канал на HBO пакетот, на кој и понатаму ќе ги гледате ексклузивните премиери на најновите холивудски блокбастери, врвни серии, контроверзни документарци и спектакуларни концерти. Програмата се емитува 24 часа на ден и на тој начин сите главни HBO оригинални серии се достапни истовремено со американската премиера.

HBO2

HBO 2 – Забава за целото семејство

Од 21. март HBO Comedy станува HBO 2, канал кој донесува широк избор на програмски содржини за целото семејство. Во текот на денот, најмладите ќе уживаат во семејни филмови и детски содржини, додека во вечерните часови на распоредот се комедии, трилери, акциони и драмски наслови за сечиј вкус.

HBO3

HBO 3 – Најдобрите HBO приказни

HBO 3 потполно нов канал, посветен на серии во ударен термин.

Уживајте во култни серии кои го редефинираа жанрот и станаа дел од културата или заедно со милиони гледачи следете ги новите серии препознатливи по HBO квалитетот и посебност. Освен најбараните хитови од американската HBO продукција, новиот канал донесува и популарни серии на други студија, како и серии од HBO Europe продукцијата.

Програмата е дополнета и со внимателно одбрани филмски наслови кои се прикажуваат во текот на денот или во доцните вечерни часови.

Premium

Потполн комфор и премиум доживување

Се трудиме на нашите претплатници да им овозможиме премиум третман. Поради тоа, на нашите програми нема реклами, потполно се локализирани на македонски јазик, а премиерите на одбрани HBO серии може да се гледаат во исто време како и во целиот свет.

Прегледниот распоред и тајмингот на репризи не дозволуваат да ја пропуштите омилената содржина, а со помош на услугата HBO On Demand сами одбирате што и кога ќе гледате.

Претплатете се, едноставно е

За претплата на HBO каналите и HBO On Demand услугата потребно е да имате активирано основен ТВ пакет кај вашиот оператор.

Во продолжение, одберете го вашиот оператор, одберете HBO пакет кој најмногу ви одговара и претплатете се на врвна забава:


Претплати се